| Merknaam: | MEI-AL |
| Modelnummer: | Apl-450T |
| MOQ: | 1SET |
| Prijs: | RMB4,000,000-5,500,000/set |
| Verpakkingsdetails: | Stander-verpakking exporteren |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Naam van de apparatuur | Controle horizontale anodiseringslijn |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 450 T/maand |
| Model | Horizontale U-modus |
| Operatiestijl | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Metode voor het ophangen | Handmatig rekenstelsel |
| Soort legering | Aluminium 6061 tot en met 6063 of ander |
|---|---|
| Anodiserende filmdikte | 10 tot en met 12 μm micron |
| Gemiddelde dekking | 350 m2/ton |
| Maximale aluminiumprofiellengte | 6500 mm |
| Extrusieverhouding | 2.5 kg/m2 |
| Werktijden | 300 dagen per maand * 20 uur per dag = 600 uur per maand |
| Racksystemen | Drie armaturen per rek |
| Opstelling van rekken | Handleiding |
| Gebruik van apparatuur | 0.9 |
| Stroomvoorziening | AC 3-fase 380V 50Hz |
| Beheersvermogen | AC220V 50Hz |
| Watervoorziening | 2 kg/cm2*G |
| Warme stoom | 6 kg/cm2*G |
| Compressorlucht | 6 kg/cm2*G |
| Proces | Chemische samenstelling | Tanken |
|---|---|---|
| Ontvetten | Vrije zwavelzuur 180±30 g/l | 1 tank |
| Alkaline etsen | Vrije alkalis 40-60 g/l, Al3+ 30-120 g/l | 2 tanks |
| Neutraliteit | Vrije zwavelzuur 180±20 g/l | 1 tank |
| Anodisatie | Vrije zwavelzuur 140-180 g/l, Al3+≤20 g/l | 2 tanks |
| Kleuren | Stannoos sulfaat 3-8 g/l, vrij zwavelzuur 15-25 g/l, pH 0,8-1.2 | 1 tank |
| Middeltemperatuurverzegeling | PH 5-6.5, nikkel ion 0,8-1,3 g/l, fluoronium 0,3-0,7 g/l | 1 tank |