| Merknaam: | MEI-AL |
| Modelnummer: | Apl-450T |
| MOQ: | 1SET |
| Prijs: | RMB4,000,000-5,500,000/set |
| Verpakkingsdetails: | Stander-verpakking exporteren |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze 450T/maand handmatige anodiseerproductielijn is ontworpen voor efficiënte aluminium oppervlaktebehandeling met semi-automatische of automatische bedieningsmogelijkheden.
| Apparatuur Naam | Controle Horizontale Anodiseerlijn |
|---|---|
| Output Capaciteit | 450T/Maand |
| Model | Horizontaal U-model |
| Bedieningsstijl | Semi-automatisch of Automatisch |
| Racking Methode | Handmatig racksysteem |
| Legeringstype | Aluminium 6061 tot 6063 of andere |
|---|---|
| Anodiseerfilmdikte | 10~12 µm micron |
| Gemiddelde Dekkingsgraad | 350 m²/ton |
| Maximale Aluminium Profiel Lengte | 6500 mm |
| Extrusieverhouding | 2,5 kg/m² |
| Werktijden | 300 dagen/maand * 20 uur/dag = 600 uur/maand |
| Racking Systeem | Drie klemmen per rek |
| Racking Bediening | Handmatig |
| Apparatuur Gebruikspercentage | 0,9 |
| Voeding | AC 3-fase 380V 50Hz |
| Controle Vermogen | AC220V 50Hz |
| Wateraanvoer | 2 kg/cm²*G |
| Hete Stoom | 6 kg/cm²*G |
| Perslucht | 6 kg/cm²*G |
| Proces | Chemische Samenstelling | Tanks |
|---|---|---|
| Ontvetten | Vrije zwavelzuur 180±30 g/l | 1 Tank |
| Alkalisch Etsen | Vrije alkali 40-60 g/l, Al³⁺ 30-120 g/l | 2 Tanks |
| Neutralisatie | Vrije zwavelzuur 180±20 g/l | 1 Tank |
| Anodiseren | Vrije zwavelzuur 140-180 g/l, Al³⁺ ≤20 g/l | 2 Tanks |
| Kleuren | Stannosulfaten 3-8 g/l, Vrije zwavelzuur 15-25 g/l, PH 0,8-1,2 | 1 Tank |
| Medium Temperatuur Afsluiten | PH 5-6,5, Nikkelionen 0,8-1,3 g/l, Fluorionen 0,3-0,7 g/l | 1 Tank |