| Merknaam: | MEI-AL |
| Modelnummer: | Apl-200T |
| MOQ: | 1SET |
| Prijs: | RMB2,500,000-4,000,000/set |
| Verpakkingsdetails: | Stander-verpakking exporteren |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Artikel | Specificatie |
|---|---|
| Apparatuur Naam | Controle Horizontale Anodiseerlijn |
| Maandelijkse Productie | 200 Ton |
| Model Type | Horizontale U-modus |
| Bedrijfsstijl | Semi-automatisch of Automatisch |
| Rackingsmethode | Handmatig Racking Systeem |
| Proces | Chemische Specificaties | Hoeveelheid |
|---|---|---|
| Ontvetten | Vrije zwavelzuur 180±30 g/l | 1 Tank |
| Alkalische Etsing | Vrije alkali 40-60 g/l, Al³⁺ 30-120 g/l | 1 Tank |
| Neutralisatie | Vrije zwavelzuur 180±20 g/l | 1 Tank |
| Anodiseren | Vrije zwavelzuur 140-180 g/l, Al³⁺ ≤20 g/l | 1 Tank |
| Kleuring | Stannous sulfaat 3-8 g/l, Vrije zwavelzuur 15-25 g/l, PH 0.8-1.2 | 1 Tank |
| Middentemperatuur Afsluiting | PH 5-6.5, Nikkelion 0.8-1.3 g/l, Fluorion 0.3-0.7 g/l | 1 Tank |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Aluminiumlegering | 6061 tot 6063 of andere |
| Anodiseerlaagdikte | 10-12 µm |
| Gemiddeld Dekkingsgebied | 350 m²/Ton |
| Maximale Profiellengte | 6500 mm |
| Extrusieverhouding | 2.5 kg/m² |
| Werktijden | 300 dagen/maand × 20 uur/dag = 600 uur/maand |
| Racking Systeem | Twee klemmen per rek |
| Racking Operatie | Handmatig |
| Apparatuur Gebruikspercentage | 0.9 |
| Voeding | AC 3-fase 380V 50Hz |
| Controle Stroom | AC220V 50Hz |
| Wateraanvoer | 2 kg/cm²·G |
| Hete Stoom | 6 kg/cm²·G |
| Perslucht | 6 kg/cm²·G |
| Code | Proces |
|---|---|
| De | Ontvetten |
| Rs | Spoelen |
| HW Rs | Warm Water Spoelen |
| AE | Alkalische Etsing |
| Ne | Neutralisatie |
| An | Anodiseren |
| Cl | Kleuring |
| Sl | Afsluiting |
| MU | Materiaal Lossen |
| Pc | Verpakking |